یکی از مهمترین عوامل بهبود رتبه سایت برای موتور جستو گوگل تولید محتوای ارزشمند و غنی می‌باشد(سئو شده)

یکی از خدمات آژانس تبلیغاتی آنی‌موشن تولید محتوا متنی سئو شده است .

درادامه بخشی از محتوا های سئو شده ای که برای مجموعه خوب پردیس علم و فناوری تهران تولید کرده ایم را آورده ایم.

 

فضاهای کاری مشترک

 

فضای کار اشتراکی چیست؟

زمانی که به فضای کار اشتراکی بروید، سریعا احساس می‌کنید که با دفتر و ادارات معمولی خیلی متفاوت است. عطر قهوه در فضا به ساکنان و افراد هیجان و انرژی می‌بخشد.شما ترکیبی از افرادی که بر سر میزهای شخصی خودشان تمرکز عمیق دارند را خواهید دید، با دیگرانی که حضور دارند تا در مکالمات جذاب گروهی شرکت کنند.این بخشی از فرهنگ فضای کار اشتراکی است.

فضای اشتراکی(co working) اساسا فضاهای کاری مشترک بین افراد هستند. آن‌ها فضای اداری مناسب را برای افرادی که به دنبال دوری از کار در خانه هستند یا به صورت فریلنسر (free lancer) کار می‌کنند، ارائه می‌دهند.

این فضاهای کاری مشترک، امکاناتی مثل اتاق‌های جلسات، سالن همایش، محل استراحت، اینترنت رایگان، چای و… را ارائه می‌دهند.

اغلب آن‌ها یک جامعه را تشکیل می‌دهند که اشخاص آن معمولا فریلنسرها، کارآفرینان، کارفرمایان و تیم‌ها‌ی کوچکی هستند که می‌خواهند از فضای انعطاف پذیر استفاده کنند.

علاوه بر فرهنگ فضای کار اشتراکی کم هزینه بودن برتری دیگر فضای کار اشتراکی است، یکی از مزایای این فضاها، توانایی اجاره کردن چیزی است که فقط به آن نیاز دارید با مقایسه با اجاره‌ی یک شرکت یا دفتر خصوصی که می‌تواند هزینه بر باشد. از طریق راه های مختلف برای عضویت در این فضاها هزینه‌ها خیلی کمتر و قابل مدیریت هستند. این شامل هزینه روزانه یا ماهانه می‌شود، هزینه عضویت نیز بر اساس این که شما آیا یک میز مشترک استفاده می‌کنید یا تمایل به استفاده از فضای اشتراکی مخصوص به خود دارید متفاوت است.

شما می‌توانید  برای خواندن متن کامل این مقاله به سایت پردیس علم و فناوری تهران مراجعه کنید

فضای کاراشتراکی و ۷ نکته برای راه اندازی آن

 

فضای کار اشتراکی و 7 نکته برای راه اندازی آن

 

آنچه چند سال پیش به عنوان مرز بین یک مرکز کسب و کار،یک دفتر مشترک و یک کافه بود به طور غیرقابل پیش بینی شکسته شده و همه‌ی این ها به یک واحد با هویت منحصر به فرد تبدیل شده است. فضای کار اشتراکی که امروزه در تمامی شهرها ایجاد شده است جایی هست که هرکس می‌تواند به طور مستقل کار کند. در حال حاضر بیش از یک هزار از این فضای کار اشتراکی در سر تا سر جهان گسترش یافته است.

اگر چه بسیاری از این فضاهایی که در حال ساخت هستند در ابتدا مشتریان و علاقمندان بالقوه‌ی زیادی دارند، اما بازهم به صورت اتوماتیک تمام آن فضاها پر نمی‌شود. پس اسرار یک فضای اشتراکی موفق چیست؟

جای تعجب نیست که مهم‌ترین معیارهای موفقیت فضاهای اشتراکی  جدید هزینه کم ورود به آن‌هاست. این هزینه باید کمتر از اجاره یک دفتر سنتی باشد.

هزینه گفته شده و شرایط اجاره این فضاها باید انعطاف پذیر باشد، امکانات اولیه خوب و محیط کاری دلپذیر داشته باشد و در نهایت فضاها‌ی کار اشتراکی منظم باید قادر به شکل دادن به محیط کار خود باشند.

شما می‌توانید  برای خواندن متن کامل این مقاله به سایت پردیس علم و فناوری تهران مراجعه کنید